Водостік

       Водостічні системи - це невід'ємна частина будинку, створені для запобігання скупченню вологи на даху та організованому її відведенню від будівлі.
        Сучасні водостічні системи  призначені не лише зберігати будівлю від руйнування, але й надавати будівлі візуально закінчений зовнішній  вигляд.
        Складові водостічної системи: водостоки (водостічні труби), ринви, лійки, коліна, муфти, заглушки, кріпленні труби, ринви та інші комплектуючі.
        Наша компанія пропонує вам різноманітний вибір водостічних систем, та при виборі, слід звертати увагу на головні критерії: матеріал з якого вони виготовлені, форму, колір, кріплення, розмір від якого залежить пропускна здатність  та фірму виробника.
         За формою водостоки поділяються на прямокутні або круглі (напівкруглого перетину). Прямокутні водостічні системи менш привабливі зовні та складніші в монтажі, тому зазвичай, дешевші круглих.
         За матеріалом водостоки поділяються на: металеві водостоки (з оцинкованої сталі з полімерним покриттям), пластикові (ПВХ) та мідні водостоки.
          Кожен з матеріалів володіє своїми перевагами, від них залежить не тільки ціна водостоків, а й час, який вони прослужать.
          Звертайтесь до  компанії «Фасаддах», і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір.