Опис продукту

Водостік BRYZA

Bryza(Бриза) — це нова водостічна система, яка з'явилася на ринку на початку 2004 року. Аналіз систем, що вже існують до цього часу, дозволив створити новаторський продукт, що виключає їх недосконалість. Інженерне знання, сучасна технологія, а також
висока компетенція, посилена багатолітнім досвідом в переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди в створенні прекрасного продукту надійної марки і найвищої якості серед подібних систем.
Вироблені з ПВХ елементи характеризує невелика маса, повна стійкість до атмосферних умов, стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями і тестами старіння, зробленими згідно з вимогами норм РІЧ-ЕМ 607:2005, РІЧ-ЕМ 1462:2005, РИ-ЕМ 12200-1:2002. Стримана елегантність класичних форм, легкість монтажу і гама з шести кольорів в чотирьох розмірах, дозволяє задовольнити будь-які вимоги споживача.
BRYZA пропонує комплексну систему, що складається з жолобів напівкруглої форми 75, 100, 125, 150 мм, комплекту фасонних виробів, а також водостічних труб трьох діаметрів(мм.) 63,90,110 і в семи кольорах: білий, коричневий, червоний, графітовий, зелений, цеглястий (мідний-з'явиться в асортименті в найблищий час).