Металевий Kaskada

        Наша компанія пропонує до Вашої уваги водостічні системи Kaskada виробництва Blachodach, що відрізняються вражаючим зовнішнім виглядом, тривалим строком експлуатації і, високою європейською якістю за доступними цінами, що робить продукцію ідеальним варіантом контролю за атмосферними опадами і є багатим доповненням екстер'єру будь-якої будівлі.

        Сталева водостічна система Kaskada була створена з метою комфортного домашнього використання. Основним функціональним елементом системи є жолоб, виконаний у напівкруглому перерізі. З'єднання жолобів здійснюється без клею, за допомогою спеціальних хомутів, оснащених затискачем із можливістю фіксації.

       Універсальний хомут для труби дає можливість кріплення до стін із будь-яких матеріалів: дерева, каменя, металу та ін.. Окрім основних складових, системи комплектуються допоміжними елементами (колінами, дренажними колодязями, трійниками, ревізіями і т.д.), які значно полегшують монтаж.

        Kaskada відрізняється міцністю, простотою складання та естетикою. Це послідовний колір і ідеально виконує свою головну мету - він ідеально зливає воду з покрівлі даху.