Кажучи про теплоізоляцію ISOVER, ми в першу чергу звертаємо увагу на високу якість скловолокна, з якого вона виготовлена. Якісні характеристики волокна визначають всі решта характеристики матеріалу. На всіх заводах концерну «Сен-Гобен» розроблена і діє система якості продукції, сертифікована по міжнародних стандартах.

Під якістю ізоляційних матеріалів ми маємо на увазі, перш за все, постійність характеристик, що заявляються, і термін служби ізоляційних матеріалів, який має бути не менше терміну служби конструкції, в якій вони використовуються.

Багатолітній досвід концерну «Сен-Гобен» дозволяє випускати продукцію, яка відповідає цим вимогам. Концерн виробляє ізоляцію з 1936 року, і, за статистикою, кожен другий будинок в Європі утеплює теплоізоляцією ISOVER.

Дякуючи новій рецептурі, яка була розроблена на основі останніх наукових досягнень, скловата ISOVER стала ще більш теплою, покращились теплоізоляційні властивості, набагато підвищились характеристики захисту від шуму. Завдяки цьому в будинку стає більш комфортніше жити та витрати на опалення зменьшуються. Також вата ISOVER стала ще більш зручною в роботі, зберігаючи при цьому пружність та міцність, нові продукти забезпечують надійний теплозахист і володіють підвищеним рівнем безпеки, вони негорючі, стійкі до впливу вологи.

Матеріали ISOVER відносяться до групи негорючих матеріалів.Теплоізоляція ISOVER додатково захищає будинок при виникненні пожежі, оскільки не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин при будь-яких, навіть найвищих температурах. Температура спікання скловолокна складає більш 600*С (для порівняння: температура плавлення алюмінію складає 700*С).Всі матеріали ISOVER мають сертифікати пожежної безпеки.

Теплоізоляція ISOVER - це легкі універсальні теплоізоляційні мати (рулони), які виготовляються з скловолокна по запатентованій технології TEL. Застосовуються: Нове будівництво та реконструкція: горищ, міжповерхових перекриттів, підлог по лагах, перегородок і т.д.

Геометричні розміри
Ширина: 1220мм
Довжина: 16400/8200мм
Товщина: 50/100 мм

Технічні данні