Мінеральна вата - це легкий гідрофобізований, негорючий теплозвукоізоляційний матеріал, який виготовляється на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал як для приватного будівництва, так і для промислового використання. Виготовляється мінеральна вата переважно у формі плит, але може виготовлятись і у формі рулонів. Мінеральна вата ефективно сприяє не лише вирішенню задач щодо забезпечення тепло і звукоізоляції, а й у цілому має високі експлуатаційні характеристики. Гідрофобізовані плити з мінеральної вати мають низьку водо й паропроникність, високу міцністю на стиснення. Все це забезпечує надійність і довговічність теплозвукоізоляційних плит.

Характеристика

Мінеральна вата має: високу теплозберігаючу здатність, стійкість до дії високих температур, стабільність об'єму і форми, низьке водопоглинання, високу звукопоглинаючу здатність, стійкість до дії мікроорганізмів і гризунів, нейтральність при контакті з бетоном та металевими матеріалами, простоту монтажу, легкість нарізки та обробки - легко розрізаються ножем або пилкою.

Сфера застосування

Мінеральну вату рекомендовано для застосування в якості ізоляції в горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як мансарди, каркасні стіни, тришарові стіни, стіни з обробкою сайдингом (шарова кладка), підлоги та перекриття, перегородки. Мінеральна вата з більшою щільністю використовується для утеплення стін, плоских дахів, фундаментів і т.д. Наша компанія має в своєму асортименті мінеральну вату ведучих українських та закордонних виробників:Техноніколь, Ізоват, Роквул.

Технічні данні