Полімерні мембрани

Полімерні мембрани це сучасний, гідроізоляційний матеріал, який встиг зарекомендувати себе на покрівельному ринку України, як найбільш вдосконалений і якісний матеріал, що не має собі рівних в промисловому будівництві.

Ефективність і економічна доцільність виправдані, ПВХ мембран на великих комерційних покрівлях, коли якість і швидкість монтажу є визначальними чинниками для замовника.

Полімерні мембрани мають еластичність при широкому діапазоні температур, стійкості до УФ – випромінюванню і агресивному впливу навколишнього середовища. ПВХ мембрани мають високу хімічну стійкість до мікроорганізмів і до проростання коріння. Полімерні мембрани виробляються найсучаснішим на сьогодні способом екструдування. У складі мембран присутні дорогі і високоякісні добавки і стабілізатори, які знижують ступінь горючості матеріалу. Це дозволяе без обмежень застосовувати мембрану на будь-яких об'єктах, в тому числі на атомних електростанціях і на об'єктах з підвищеними вимогами до вогнестійкості. Полімерні мембрани мають нульову водонепроникність, що робить їх гранично стійкими до дії стоячої води і льоду. Полімерні мембрани армовані по всій поверхні матеріалу. Це дуже важливо, тому що саме армуючий шар мае вирішальний вплив на показник міцності.

Наша компанія має в своєму асортименті ПВХ мембрани ведучих українських та закордонних виробників.