Плоска крівля

        Переважно плоскі дахи (їх ще називають суміщеними) широко застосовуються в промисловому і цивільному будівництві для об'єктів різного призначення: адміністративного, спортивного, медичного, а також у багатоповерхових житлових масивах.
         Однак у наші дні помітно зростає популярність такого типу дахів і в індивідуальних будинках, що будуються за міськими межами. Пласкі дахи проявили себе досить важливим атрибутом архітектурного вигляду приватних заміських будинків, тому що дали в руки дизайнерам додатковий резерв вільною для творчості площі в умовах невеликого за розміром ділянки землі. І цей резерв може бути успішно використаний для дозвілля, фізичних вправ, сонячних і повітряних ванн, а ще й для смужки зеленого газону.
 

Євроруберойд

      Євроруберойд – бітумно-полімерний матеріал з різними видами армування і поверхневою обробкою. Основним компонентом бітумно-полімерних матеріалів є очищений бітум, модифікований полімерними добавками. У якості захисного шару використовуються грубозерниста, дрібнозерниста посипка та полімерна плівка.

       Цей вид руберойду, що прийшов на зміну традиційному матеріалу, в даний час широко застосовують для влаштування одно- і багатошарового покрівельного килима на плоских та скатних нових дахах багатоповерхівок чи промислових будівель, при ремонті старих дахів, влаштуванні вентильованих покрівель, гідроізоляції скатних покрівель, гідроізоляції фундаментів, підземних споруд, резервуарів, водоймищ, трубопроводів.

       Єврорубероїд виготовляється шляхом двостороннього нанесення на скловолокнисту або поліефірну основу бітумно-полімерного в'яжучого, що містить бітум, термопласт СБС і наповнювачі. У якості захисного шару використовуються грубозерниста, дрібнозерниста посипка, фольга та полімерна плівка.

       Завдяки використанню сучасної технології виготовлення євроруберойд набуває такі властивості, як:довговічність (гарантійний термін служби – 15 років), чимала товщина (від 3 мм), що дозволяє значно знизити шаровість покрівлі (1 шар євроруберойду замінює 4-5 шарів звичайного руберойду), а тому зниження трудовитрат і відповідно вартості робіт по монтажу або ремонту покрівлі, має високу адгезію до будь-яких видів основ (бетону, металу, дереву, цегли та ін.),зберігає міцність і еластичність в широкому діапазоні температур.

       Приклейка матеріалу здійснюється шляхом розігрівання (розплавлення) газовим пальником (який працює на зрідженому газі пропан-бутані) основи і нижнього шару матеріалу.Завдяки такій своїй властивості покриття забезпечує укладання герметичного і, що важливо, безшовного шару.

       Наша компанія має в своєму асортименті євроруберойд ведучих українських та закордонних виробників.

 

Полімерні мембрани

         Полімерні мембрани це сучасний, гідроізоляційний матеріал, який встиг зарекомендувати себе на покрівельному ринку України, як найбільш вдосконалений і якісний матеріал, що не має собі рівних в промисловому будівництві.

        Ефективність і економічна доцільність виправдані, ПВХ мембран на великих комерційних покрівлях, коли якість і швидкість монтажу є визначальними чинниками для замовника.

        Полімерні мембрани мають еластичність при широкому діапазоні температур, стійкості до УФ – випромінюванню і агресивному впливу навколишнього середовища. ПВХ мембрани мають високу хімічну стійкість до мікроорганізмів і до проростання коріння. Полімерні мембрани виробляються найсучаснішим на сьогодні способом екструдування. У складі мембран присутні дорогі і високоякісні добавки і стабілізатори, які знижують ступінь горючості матеріалу. Це дозволяє без обмежень застосовувати мембрану на будь-яких об'єктах, в тому числі на атомних електростанціях і на об'єктах з підвищеними вимогами до вогнестійкості. Полімерні мембрани мають нульову водонепроникність, що робить їх гранично стійкими до дії стоячої води і льоду. Полімерні мембрани армовані по всій поверхні матеріалу. Це дуже важливо, тому що саме армуючий шар має вирішальний вплив на показник міцності.

Наша компанія має в своєму асортименті ПВХ мембрани ведучих українських та закордонних виробників.