Zet

 

  

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МОДУЛЮ:

 

Повна ширина – 1212 мм

Корисна ширина – 1150 мм

Висота профілю – 50 мм

Висота штампу - 30 мм

Довжина модуля – 363 мм (розміщення лат - 350мм)

 

        Модульна металочерепиця рremium класу Zet відрізняється повною відсутністю помітних шурупів на поверхні покрівлі. Особлива система монтажу дозволяє приховати шурупи під листами, завдяки чому дахове покриття відрізняється привабливим, симетричним малюнком, гармонію якого не порушує жоден кріпильний елемент.

 
 До основних переваг модульної черепиці Zet можна віднести:
  • високий штамп з ребрами у формі "Z", завдяки якому продукт візуально сприймається як традиційна керамічна черепиця.
  • відсутність шурупів на формованих поверхнях (ребра в формі "Z" працюють за принципом замка). Дане рішення  зменшує зношення гумової прокладки шурупа.
  • ребра в формі «Z» викликають глибокі тіні між модулями, що надає черепиці при будь-якому освітленні унікальну і динамічну форму, крім того, ще більше приховує шурупи та горизонтальні з'єднувальні елементи між листами.
  • симетрична форма сприяє тому, що напрямок монтажу може вибиратися довільно (як зліва направо, так з права наліво), це дозволяє ідеально підібрати листи, полегшує монтаж, а також використовувати метод монтажу «в шаховому порядку», при якому окремі ряди листів зміщуються відносно один одного.
  • завдяки модульній формі і компактному розміру, ми отримуємо ефективний і швидкий монтаж покрівельного покриття, значно знижуючи супутствуючі витрати.
  • ще  однією перевагою є якість полімерного покриття HERCULIT®, а також Mat 35 Standart, які надають поверхні покрівельних листів особливу міцність, ефективно захищаючи її від подряпин і корозії внаслідок атмосферного впливу. HERCULIT® - це загартований поліестер із високою стійкістю до всіх видів механічного пошкодження, товщіною 35 мікрон, з шовковистою м'якістю на дотик і естетикою, що не має жодне іншє покриття. MAT 35 стандарт [TK] - це матове органічне покриття 35 мкм з зернистою текстурою.