Дахові аксесуари

       Дах - це не лише покрівля,а цілий комплекс елементів, існує безліч покрівельних вузлів покликаних забезпечити довговічність і якісну експлуатацію всього будинку, та  від яких безпосередньо залежить надійність, довговічність і ефективність експлуатації покрівлі. Не має сенсу використовувати якісний і дорогий покрівельний матеріал без використання якісних аксесуарів.

       Компанія «ФАСАДДАХ» пропонує своїм клієнтам послуги індивідуального розрахунку, щоб правильно визначитися з вибором комплектуючих для монтажу даху.

        Всі елементи виготовляються з оцинкованої сталі з полімерним покриттям.

       До аксесуарів і комплектуючих відносяться:

 

Коньок – верхнє ребро даху, застосовується для дахів з металочерепиці і запобігає попаданню вологи між листи покрівельного матеріалу.

 

 

 

 

 

 

 

Стрічка конька - при монтажі покрівлі ущільнювальні стрічки використовують під коньком і на стиках у дахів шатрової форми

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітрозахист – захищає покрівлю від інтенсивних поривів вітру і запобігає зриванню листів покрівельного матеріалу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Пристінна планка (стінний захист) – застосовується у випадку примикання дахового ската до стіни.

 

 

 

 

 

 

 

 

Снігозатримувач – даховий елемент, який служить для поступового сходження снігу з даху.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Жолоб, єндова– кріпиться на лінії перетину двох скатів, які утворюють внутрішній кут нахилу. Застосовується для естетичного і надійного оформлення стику двох скатів.

 

 

 

 

 

 

 

Захист карнизу - запобігає потраплянню вологи на кроквяну систему та софіт, оскільки спрямовує схід води з даху безпосередньо до системи водовідведення.

 

 

 

 

 

 

 

Самонарізи для кріплення з якісною гумовою прокладкою, які виготовлені в кольорі металочерепиці.

 

 

 

 

 

 

       Наше підприємство надає повний комплекс дахових елементів, що нададуть Вашому будинку завершений вигляд,  забезпечать тривалий термін експлуатації покрівлі і фасаду. Можливе виготовлення планок за індивідуальним замовленням.