Поширені питання

Найчастіше нас питають:

Який покрівельний матеріал обрати?

Сьогодні на ринку покрівельних матеріалів існує великий асортимент, тому зробити правильний вибір здається завданням не простим, адже хочеться, щоб покрівля була надійною, красивою і при цьому не занадто дорогою.

Натуральна черепиця – цей матеріал є елітним,  екологічно чистим, най довговічнішим за всі відомі, має низьку теплопровідність, малий відсоток відходів при монтажі. До недоліків можна віднести велику вагу і складність монтажу черепиці, монтаж повинні виконувати майстри з великим досвідом. 

Бітумна черепиця – ця покрівля надає будинку красивого вигляду, не шумить під дощем, має гарну теплоізоляцію в порівнянні з металом, майже безвідходний матеріал. Недоліком такої покрівлі: витрати на суцільний настил, складність монтажу.

Металопрофіль – один із дешевих видів покриття, частіш за все   використовують для покрівлі промислових та господарських приміщень.  Говорячи про недоліки, слід відзначити непрезентабельний зовнішній вигляд покрівлі та підвищений рівень шуму.

Фальцева покрівля –  це традиційний вид металевої покрівлі, в якій  з'єднання окремих елементів покриття виконано за допомогою фальців. Може виготовлятись з різних видів металу та покриття, має високу надійність і герметичність, невелику вагу. До недоліків можна віднести складність монтажу та високу вимогливість до якості обрешітки, складність в транспортуванні.

Металочерепиця – це один із найпопулярніших покрівельних матеріалів, що виготовляється зі сталі з полімерним покриттям, має великий вибір кольорів і форм, в неї менша вага та більш сучасний вигляд ніж профнастил,  монтаж здійснюється дуже швидко. До мінусів можна віднести нульову шумоізоляцію та теплоізоляцію, а при складних конструкціях даху величезну кількість відходів.

Модульна металочерепиця – новий вид покрівлі, що має велике різноманіття форм і кольорів, усунуті основні недоліки звичайної металочерепиці, вона має стандартні довжини, легку вагу, що спрощує доставку і монтаж, мінімальна кількість відходу навіть на складних дахах, завдяки спеціальному замоку місця з'єднання неполмітні, а тим самим захищені від ризиків потрапляння вологи під покрівлю. До недоліків можна віднести тільки підвищений рівень шуму та низьку теплоізоляцію (як у любого покриття з металу), але це усувається за допомогою утеплювачів.  

 

Яку водостічну систему обрати, металеву чи пластикову?

Перш ніж придбати якісну водостічну систему, слід ознайомитися з їх різновидами, перевагами та недоліками. На сьогоднішній день, більшою популярністю на ринку України користуються пластмасові та сталеві системи з полімерним покриттям. Основна різниця між ними полягає у тому, з якого матеріалу вони зроблені, країни походження та фірми виробника.

Металеві водостічні системи добре пасують до покрівель, накритих металочерепицею чи профнастилом. Вони більш довговічні, мають не велике теплове розширення, високу стійкість до ультрафіолету та перепадів температур, великий вибір кольорів та відтінків.  

Пластикові водостічні системи роблять з якісного ПВХ, підходять під всі види покрівлі, не бояться корозії, мають в асортименті водостоки малого діаметру, значно тихіші за металеві і коштують на 10–20 відсотків менше але при монтажі потребують більше розхідних матеріалів. Через низький коефіцієнт тертя між водою і пластиком труби та жолоби з ПВХ рідше засмічуються листям і брудом.

Зверніться до компанії «ФАСАДДАХ», і наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Що робити, якщо в мене немає транспорту чим забрати матеріал? Чи доставляєте ви товар?

Так, ми можемо здійснити доставку наших матеріалів на об'єкт спеціалізованим вантажним транспортом, вартість доставки без транспортної націнки.

 

Як дізнатись скільки і чого потрібно з розхідних матеріалів для покрівлі, де краще їх придбати?

Ми надаємо повний комплекс послуг, а наші фахівці зроблять замір Вашої покрівлі і оптимальний розрахунок покрівельних матеріалів, який забезпечить помітну економію якісних матеріалів придбаних  у нас.