Утеплювачі

       На даний час жодне будівництво не можливе без використання сучасних теплоізоляційних матеріалів, головне завдання яких  теплоізоляція, звукоізоляція, протипожежний захист, що зробить комфортним проживання, збільшить час експлуатації будівлі і зекономить кошти на опалення.

       До основних  видів утеплення, належать базальтова мінеральна вата та скловата, які використовуються в багатьох галузях як промислового, так і цивільного будівництва.

Мінеральна вата

       Мінеральна вата – це універсальний тепло - та звукоізоляційний волокнистий матеріал, який виготовляється  з розплавлених гірських порід базальтової групи.

       Залежно від вихідної сировини вата поділяється:

 • Скловата – виготовляється з розплаву піску або скла;
 • Кам'яна вата – переважно виготовляється з розплаву вивержених гірських порід;
 • Шлакова вата – виготовляється з розплаву доменного шлаку.

       Характеризується:

 • малою об'ємною масою;
 • низькою теплопровідністю;
 • високою звукоізоляцією;
 • стійкістю до дії високих температур;
 • стабільністю об'єму і форми;
 • низьким водопоглиненням;
 • стійкістю до дії мікроорганізмів і гризунів;
 • нейтральністю при контакті з бетоном та металевими матеріалами;
 • простотою монтажу та обробки.

Сфера застосування

       Мінеральна вата виготовляється у формі плит, рулонів, матів, сандвіч-панелей, використовується для теплоізоляції промислових об'єктів (холодильних камер, трубопроводів тощо), тепло - та звукоізоляції, вогнезахисту будівель та конструкцій (як промислових, так і приватних), рекомендована для застосування в якості ізоляції в горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як мансарди, каркасні різних видів стін ( каркасних, тришарових та з обробкою сайдингом), підлоги та перекриття, перегородки. Мінеральна вата з більшою щільністю використовується для утеплення стін, плоских дахів та фундаментів.

       Наша компанія пропонує мінеральну вату ведучих виробників:Техноніколь, Ізоват, Роквул.

 

Скловата

       Кажучи про теплоізоляцію ISOVER, ми в першу чергу звертаємо увагу на високу якість, постійність характеристик, що заявляються, і термін служби ізоляційних матеріалів, який має бути не менше терміну служби конструкції, в якій вони використовуються.

       Багатолітній досвід концерну «Сен-Гобен», виробляє ізоляцію з 1936 року, дозволяє випускати продукцію, яка відповідає цим вимогам. На всіх заводах концерну розроблена і діє система якості продукції, сертифікована по міжнародних стандартах, тому за статистикою, кожен другий будинок в Європі утеплен теплоізоляцією ISOVER.

       Дякуючи новій рецептурі, яка була розроблена на основі останніх наукових досягнень, скловата ISOVER стала ще більш зручною в роботі, зберігаючи при цьому пружність та міцність, нові продукти забезпечують надійний теплозахист і володіють підвищеним рівнем безпеки, вони негорючі, набагато підвищились характеристики захисту від шуму. Завдяки цьому в будинку стає більш комфортніше жити та витрати на опалення зменьшуються.

        Матеріали ISOVER відносяться до групи негорючих матеріалів, що дозволяє додатково захищати будинок при виникненні пожежі, оскільки не підтримують горіння і не виділяють токсичних речовин при будь-яких, навіть найвищих температурах. Температура спікання скловолокна складає більш 600*С (для порівняння: температура плавлення алюмінію складає 700*С).Всі матеріали ISOVER мають сертифікати пожежної безпеки.

       Теплоізоляція ISOVER - це легкі універсальні теплоізоляційні мати (рулони), які виготовляються з скловолокна по запатентованій технології TEL.

Сфера застосування

Нове будівництво та реконструкція: горищ, міжповерхових перекриттів, підлог по лагах, перегородок і т.д.

Геометричні розміри
Ширина: 1220мм
Довжина: 16400/8200мм
Товщина: 50/100 мм