Софіти

Логотип Бриза
      Софіти (сайдинг або підсофітка) — це спеціальні панелі для підшивки карнизних і фронтонних звисів покрівлі, призначені для забезпечення вентиляції покрівлі та підпокрівельного простору, надання їй естетичного вигляду, а також для маскування електропроводки, поєднується з будь-якими покрівельними матеріалами і відмінно доповнює сучасну водостічну систему.
       Сайдинг використовуються, як у приватному, так і промисловому будівництві, надає природну вентиляцію підпокрівельного простору, що подовжує термін експлуатації будівель, а також запобігає потраплянню комах і шкідників в конструкції.
       Найкращими на сьогодні вважаються панелі з ПВХ від польського виробника BRYZA, які є легкими та міцними водночас. Завдяки конструкції замку, софіти легкі в монтажі і транспортуванні, не створюють зайвого навантаження на покрівлю, захищають від вітру і опадів. До його переваг можна ще додати довговічність і стійкість до атмосферних впливів, а також велика гама кольорів, яка підійде до будь–якої покрівлі та фасаду.
       Панелі сайдінгу виготовлені без перфорації і з перфорацією по центру, укладаються на горизонтальні та похилі поверхні під покрівлею (фронтони, карнизи, козирки, а також стелі відкритих терас, балконів, лоджій). Софіти BRYZA дуже прості в обслуговуванні, їх достатньо просто промити водою з миючими засобами .
       Якісні софіти додадуть завершеності даху Вашої оселі, зважаючи на великий вибір дизайну і кольорів, рекомендуємо звернутись до фахівців нашої фірми, які допоможуть підібрати софіти, що найкраще пасуватимуть для вашої оселі і збільшить час експлуатації будівлі.