Мансардні вікна

       В Україні набирають популярність мансардні вікна, які монтуються безпосередньо на скат покрівлі, їх все частіше використовують для освітлення інтер'єру, підкреслення особливості дизайну та вентиляції мансардних приміщень.

       Якісні мансардні вікна витримують снігове і вітрове навантаження, легко відкриваються і миються. Завдяки внутрішнім аксесуарам мансардні вікна захистять приміщення влітку від спеки і прямих сонячних променів. Широкий асортимент аксесуарів для вікон: жалюзі і шторки, ролети або маркізи, фірмові відкоси та інше, допоможе Вам створити неповторну атмосферу на мансардному поверсі.

         Компанія  «Фасаддах»  пропонує своїм клієнтам різноманітні, як металопластикові, так і дерев’яні мансардні вікна від провідних європейських виробників таких, як:  Fakro(Україна), Velux (Данія/Угорщина)

Мансардні вікна Fakro

Фірма Fakro - один із світових лідерів серед виробників дахових вікон. Як виробник дахових вікон розпочала свою діяльність в 1991 році. В Україні Fakro з 1998 року є незмінним лідером продажів, займаючи більш як 60% ринку дахових вікон.

Мета діяльності фірми - це досягнення найвищої якості продукції та задоволення потреб найвибагливіших споживачів в цілому світі. Одночасно ми піклуємося про здоров’я та безпеку наших клієнтів, а також про захист навколишнього середовища.

Fakro пропонує багато цікавих конструктивних рішень, які гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші, а саме:

  • Дахові вікна різних конструкцій і способів відчинення: обертальні, відхильно - обертальні, карнизні та дахові вилази.
  • Аксесуари до дахових вікон: жалюзі, штори, ролокасети внутрішні та зовнішні, зовнішня маркіза, системи електроуправління вікнами та аксесуарами.

 Мансардні вікна повинні забезпечувати не лише простоту використання, але й стиль, функціональність та безпеку. Конструкція вікна продумана таким чином, щоб ефективно забезпечити приміщення природнім денним світлом і свіжим повітрям без зайвих втрат тепла. Впроваджуючи інноваційні рішення для виконання цих вимог, дахові вікна FAKRO стали промисловим стандартом.

Такі функції, як автоматична вентиляційна щілина, яка забезпечує оптимальний потік свіжого повітря і система зміцнення конструкції topSafe®, яка значно підвищує стійкість до виламування, зробили революцію на ринку та сприяли впровадженню екологічно безпечних технологій. А це дозволило FAKRO створити одні з найбільш енергоефективних  мансардних вікон на ринку.

 

Каталог вікон «FAKRO»

 

 

Мансардні вікна Velux

       Мансардні вікна «VELUX» - це ідеальні умови у Вашій оселі, завдяки багаторічному досвіду,  виробляє високоякісні мансардні вікна більше 60-ти років, передовим характеристикам продукту, Ви насолоджуватиметесь ідеальною комбінацією щедрого світла, свіжого повітря та гарного виду.

       «VELUX» займає першість у автоматизованих рішеннях. Натиском кнопки Ви можете керувати усіма своїми вікнами «VELUX» та аксесуарами. Зручна система дозволяє Вам зберегти установки для зручності та простоти.

       Якість продукції є пріоритетом, тому компанія приділяє багато часу та ресурсів контролю якості, продукція постійно піддається різним випробуванням екстремальними природними умовами (сильний вітер, проливний дощ), і ми впевнені, що мансардні вікна від «VELUX» будуть ідеально служити рік за роком.
 

Каталог вікон «VELUX»