Фальцева покрівля

        Фальцевими називають покрівлі з листової і рулонної оцинкованої сталі (як з полімерним покриттям, так і без нього), а також покрівлі з кольорових металів, в яких з'єднання окремих елементів покриття (картинок) виконані за допомогою фальців (швів). Розрізняють простий або подвійний вертикальний (стоячий) і простий або подвійний горизонтальний (лежачій) фальц.

        Фальцева покрівля була популярна в Європі і в Україні ще ХІХ столітті, є складовою європейського класицизму в архітектурі, тому часто її використовують  при реконструкції історичних будівель, але на неї є попит і при сучасному будівництві нових дахів. 

       До переваг фальцевої покрівлі можна віднести традиційний класичний вид, високу надійність, герметичність, великий термін експлуатації, невелика вага покриття, низька висота швів (25 мм завтовшки 5мм), але є і недоліки - це високі вимоги до якості обрешітки, яка повинна бути ідеально рівною, а ще краще суцільною, а також складність транспортування та монтажу, будівельники повинні мати великий досвід бляшаних робіт.

 

Фальцева панель

       Готові дахові панелі на фельц — це рідкісне поєднання естетики, сучасних рішень у виробництві покрівельних матеріалів та історії покриття дахів листовою бляхою. Монтаж панелей на фельц є простим і швидким. Потрібно закріпити панель на основу саморізами через вже готові отвори (немає необхідності свердлити панель) і затиснути у замок наступної панелі. Незаперечною перевагою цього виду дахового покриття є повна герметичність і невидимість місць кріплення ​​панелей до основи, що виключає можливе затікання та не порушує естетичний вигляд даху.

 

 ТЕХНІЧНІ ДАНІ :

 

Довжина панелі – 700-8000мм

Висота фельцу – 25мм

Повна ширина панелі – 542мм

Корисна ширина – 510мм

Мін.кут нахилу даху – 8°

 

 

Подвійний стоячий фельц

       ФАЛЬЦЕВА ПОКРІВЛЯ – це різновид металевої покрівлі, в якій поєднання окремих елементів покриття виконується за допомогою фельців. Основний елемент фальцевої покрівлі – картинка. Це елемент покриття, в якого бічні сторони підготовлені для з’єднання на фельц. Наша компанія пропонує картинки із заготовленим подвійним стоячим фельцем. Картини можуть бути виготовлені будь-якої довжини до 13 м і комплектуються кріпильними елементами – клямерами і необхідними добірними елементами.

 

ТЕХНІЧНІ ДАНІ :

Фельцева панель – ОЗПФР, ОЗПС

Варіанти виготовлення – паралельна, трапецевидна

Ширина рядової панелі – 565*мм

Ширина стартової панелі - 555*мм

Максимальна довжина панелі - 13000мм

Висота фельца - 25мм

Товщина - 0,5-0,6мм