Поширені питання

Найчастіше нас питають:

Який покрівельний матеріал обрати?

Сьогодні на ринку покрівельних матеріалів існує великий асортимент, тому зробити правильний вибір здається завданням не простим, адже хочеться, щоб покрівля була надійною, красивою і при цьому не занадто дорогою.

Натуральна черепиця – цей матеріал відноситься до елітного покриття.Вона  екологічна та найдовговічніша за всі відомі, має низьку теплопровідність, малий відсоток відходів при монтажі. До недоліків можна віднести велику вагу і складність монтажу черепиці, монтаж повинні виконувати майстри з великим досвідом. 

Бітумна черепиця – ця покрівля надає будинку красивого вигляду, не шумить під дощем, має гарну теплоізоляцію в порівнянні з металом, майже безвідходний матеріал. Недоліком такої покрівлі: витрати на суцільний настил, складність монтажу.

Металопрофіль – один з найдешевших видів покриття, який  використовують,як правило, для покрівлі промислових та господарських приміщень.  Серед недоліків, слід відзначити непрезентабельний зовнішній вигляд покрівлі та підвищений рівень шуму.

Фальцева покрівля –  це традиційний вид металевої покрівлі, в якій  з'єднання окремих елементів покриття виконано за допомогою фальців. Може виготовлятись з різних видів металу та покриття, має високу надійність і герметичність, невелику вагу. До недоліків можна віднести складність монтажу та складність в транспортуванні.

Металочерепиця – це один із найпопулярніших покрівельних матеріалів, що виготовляється зі сталі з полімерним покриттям, має великий вибір кольорів і форм, в неї менша вага та більш сучасний вигляд ніж в профнастила,  монтаж здійснюється дуже швидко. До мінусів можна віднести нульову шумоізоляцію та теплоізоляцію, а при складних конструкції даху -велику кількість відходів.

Модульна металочерепиця – новий вид покрівлі,яка має велике різноманіття форм і кольорів,в якій усунуті основні недоліки звичайної металочерепиці,вона має стандартні довжини-модулі, легку вагу, що спрощує доставку і монтаж, мінімальна кількість відходу навіть на складних дахах, завдяки спеціальному замку місця з'єднання непомітні, а тим самим захищені від ризиків потрапляння вологи під покрівлю. До недоліків можна віднести тільки підвищений рівень шуму та низьку теплоізоляцію (як у любого покриття з металу), але це усувається за допомогою утеплювача.  

 

Яку водостічну систему обрати, металеву чи пластикову?

Перш ніж придбати якісну водостічну систему, слід ознайомитися з їх різновидами, перевагами та недоліками. На сьогоднішній день, більшою популярністю на ринку України користуються пластикові та металеві системи з полімерним покриттям. Основна різниця між ними полягає у тому, з якого матеріалу вони виготовлені, країни походження та фірми виробника.

Металеві водостічні системи  більш довговічні, мають не велике теплове розширення, високу стійкість до ультрафіолету та перепадів температур, великий вибір кольорів та відтінків.  

Пластикові водостічні системи виготовляють з якісного ПВХ, підходять на всі види покрівлі, не бояться корозії, мають в асортименті водостічні системи меншого діаметру, значно тихіші за металеві і коштують на 25–40 відсотків менше. Через низький коефіцієнт тертя між водою і пластиком, труби та жолоби з ПВХ рідше засмічуються листям і брудом.

Зверніться до компанії «ФАСАДДАХ», і наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Що робити, якщо в мене немає транспорту чим забрати матеріал? Чи доставляєте ви товар?

Так, ми можемо здійснити доставку наших матеріалів на об'єкт спеціалізованим вантажним транспортом.

 

Як дізнатись скільки і чого потрібно з розхідних матеріалів для покрівлі, де краще їх придбати?

Ми надаємо повний комплекс послуг, а наші фахівці проведуть заміри Вашої покрівлі і виконають розрахунок всіх необхідних матеріалів.