Черепиця

        Керамічна (натуральна) черепиця вважається найбільш поширеним елітним покрівельним матеріалом. Не дивлячись на те, що технічний прогрес i сучасні технології породили цілий спектр нових покрівельних матерiалiв, вона, як i 1000 років назад є еталоном архітектурної естетики. Причинами такого успіху є її вигляд, довговiчнiсть та надiйнiсть.

       Основні переваги такої покрівлі - висока стійкість до будь-яких атмосферних впливів і погодних умов, при цьому вона не деформується,не тріскає і не ламається при перепадах температур, зберігає свій колір і фактуру навіть під впливом інтенсивного сонячного випромінювання.

       Керамічна черепиця володіє відмінними звуко та теплоізоляційними властивостями. Вона не шумить під дощем і є надійним захистом від інших зовнішніх шумів, має низьку теплопровідність, тобто повільно нагрівається на сонці і так само повільно віддає тепло, що сприяє створенню сприятливого мікроклімату в будинку.

       Завдяки особливій структурі пір, всередині матеріалу не накопичується волога, тому керамічна покрівля має низьке вологопоглинання і водонепроникність, вона не руйнується під впливом вологи.

       Керамічна черепиця не горить і не плавиться навіть при дуже високих температурах. Це абсолютно натуральний, екологічно чистий покрівельний матеріал, не накопичує статичну електрику і не виділяє запах.

       Черепиця виробляється з натурального i екологічного матеріалу - природної глини, обробка якої ведеться на сучасному обладнанні з температурою обпалу більше 1000 градусів по Цельсію, за рахунок цього вона міцна, надійна та екологічно чиста і не завдає шкоди здоров’ю та навколишньому середовищу. Як правило, термін служби черепичної покрiвлi складає більше 100 років без необхiдностi  проведення ремонту, причому весь цей час матеріал  зберігає всі свої декоративні та технічні властивості.

       Є два основних критерії натуральної черепиці: пористість та щільність. Чим більша щільність і менша пористість, тим міцніша та якісніша черепиця.

       Керамічна черепиця може мати натуральний колір,або мати спеціальне покриття-ангоба або глазур. Завдяки цьому вона має певний колір і відрізняється поліпшеними технологічними характеристиками. В наші дні виробники пропонують широкий спектр гамми кольорів керамічної черепиці.

       Монтаж керамічної черепиці можна виконувати в будь-яку пору року. Якісному укладанню покрівлі з керамічної черепиці сприяє широкий спектр добірних елементів і аксесуарів, що пропонують виробники.