Черепиця

Керамічна черепиця позбавлена недоліків, а її переваги становлять дуже довгий список. Перш за все, керамічна черепиця володіє високою стійкістю до будь-яких атмосферних впливів і погодних умов. При цьому вона не деформується і не ламається при перепадах температур, не змінює свій колір і фактуру під впливом інтенсивного сонячного випромінювання, має високу морозостійкість.

Завдяки особливій структурі пір, всередині матеріалу не накопичується волога, тому керамічна покрівля має низьке вологопоглинання і водонепроникність, вона не руйнується під впливом вологи.
Керамічна черепиця володіє відмінними звуко-і теплоізоляційними властивостями. Вона має низьку теплопровідність, тобто повільно нагрівається на сонці і так само повільно віддає тепло, що сприяє створенню сприятливого мікроклімату в будинку.

Керамічна покрівля не шумить під дощем і є надійним захистом від інших зовнішніх шумів.
Керамічна черепиця не горить і не плавиться навіть при дуже високих температурах. Це абсолютно натуральний, екологічно чистий покрівельний матеріал, не накопичує статичну електрику і не виділяє запах.

Керамічна черепиця може бути покрита шаром ангоба або глазурі. Завдяки цьому вона має певний колір і відрізняється поліпшеними технологічними характеристиками.

Покрівлю з керамічної черепиці не треба ремонтувати протягом всього терміну служби - до 100 років!
Монтаж керамічної черепиці можна виконувати в будь-яку пору року. При цьому керамічна черепиця відкриває перед архітекторами та забудовниками широкі можливості для втілення в життя будь-яких ідей і рішень.

Якісному укладанню покрівлі з керамічної черепиці сприяє широкий спектр добірних елементів і аксесуарів, що випускається виробниками.